Baterie wannowe wolnostojące

Baterie wannowe wolnostojące to elegancki produkt doskonale współgrający z niezabudowaną wanną. Wannowe baterie wolnostojące to nie tylko sposób na napełnienie wanny wodą. To także ciekawy element dekoracyjny, nadający wnętrzu nietuzinkowego stylu. Tradycyjnie wykonywane z mosiądzu lub innych metali odpornych na rdzę, często są synonimem bogato wyposażonej łazienki. Dostępne w naszej ofercie produkty wyróżniają się jednak ciekawym wzornictwem, które dodadzą świeżości niemożliwej do osiągnięcia w przypadku wyboru konkurencyjnych produktów. A jest to możliwe dzięki nieoczywistemu w tym przypadku materiałowi – drewnie.

Drewniane baterie wolnostojące

Dostępne w naszym sklepie baterie wolnostojące to niezwykle estetyczny element łazienki o niezapomnianym wyglądzie. Ich niepowtarzalny styl został stworzony w oparciu o naturalne piękno drewna, które od stuleci doceniane przez architektów, projektantów i zwykłych ludzi. W polaczeniu z estetycznymi chromowanymi elementami wyróżniają się spośród innych możliwości wykończenia wanny. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów są równie wytrzymałe, jak wyłącznie mosiężne i chromowane alternatywy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty drewnianych baterii wolnostojących. Duży wybór kolorów i faktury drewna pozwala na dopasowanie ich do różnorodnych aranżacji.