Baterie wannowe wolnostojące

Baterie wannowe wolnostojące to elegancki produkt doskonale współgrający z niezabudowaną wanną. Wannowe baterie wolnostojące to nie tylko sposób na napełnienie wanny wodą. To także ciekawy element dekoracyjny, nadający wnętrzu nietuzinkowego stylu. Tradycyjnie wykonywane z mosiądzu lub innych metali odpornych na rdzę, często są synonimem bogato wyposażonej łazienki. Dostępne w naszej ofercie produkty wyróżniają się jednak ciekawym wzornictwem, które dodadzą świeżości niemożliwej do osiągnięcia w przypadku wyboru konkurencyjnych produktów. A jest to możliwe dzięki nieoczywistemu w tym przypadku materiałowi – drewnie.

Drewniane baterie wolnostojące

Dostępne w naszym sklepie baterie wolnostojące to niezwykle estetyczny element łazienki o niezapomnianym wyglądzie. Ich niepowtarzalny styl został stworzony w oparciu o naturalne piękno drewna, które od stuleci doceniane przez architektów, projektantów i zwykłych ludzi. W polaczeniu z estetycznymi chromowanymi elementami wyróżniają się spośród innych możliwości wykończenia wanny. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów są równie wytrzymałe, jak wyłącznie mosiężne i chromowane alternatywy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty drewnianych baterii wolnostojących. Duży wybór kolorów i faktury drewna pozwala na dopasowanie ich do różnorodnych aranżacji.

Nowoczesne baterie do wanny wolnostojącej

Dąb, orzech, mahoń – to rodzaje materiałów wykorzystywane zarówno do produkcji pięknych mebli, jak i oryginalnych baterii do wanny wolnostojącej. Oferujemy Państwu baterie wannowe w wyjątkowych kolorach (np. żółto-brązowych, jasnobrązowych), które podkreślą nowoczesny bądź rustykalny styl aranżacji łazienki. Delikatne zdobienia w postaci naturalnych słojów to niebanalna dekoracja, która zachwyci nawet najbardziej wymagających poszukiwaczy designerskich rozwiązań w zakresie baterii wannowych.

Drewniane baterie do wanny wolnostojącej są bardzo łatwe w pielęgnacji. Ich konserwacja nie wymaga specjalistycznych narzędzi bądź produktów. Wyjątkowa powłoka baterii wannowych jest odporna na wilgoć, czynniki chemiczne i uszkodzenia mechaniczne. Niezawodność tego rozwiązania została udowodniona w trakcie wykonywania specjalistycznych testów i badań. W związku z tym drewniane baterie do wanny wolnostojącej to ciekawa i atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnych produktów.

Niestety, nie odnaleziono żadnego produktu.