Drewniane baterie łazienkowe

Drewno to materiał niezwykle wdzięczny, nadający przyjemnego klimatu. Wykorzystanie go w formie dekoracyjnej armatury łazienkowej czy kuchennej to pomysł niecodzienny, ale jednocześnie fascynujący, dający gwarancję osiągnięcia wyjątkowego efektu.

Stworzyliśmy kolekcję nowoczesnych, ozdobnych baterii łazienkowych, których motywem przewodnim jest natura. Postawiliśmy na prostotę i elegancję. W naszym asortymencie znajdą Państwo modele baterii do łazienek o różnym przeznaczeniu – umywalkowe, prysznicowe, wannowe, bidetowe. Ponadto, specjalnie dla miłośników nowoczesnych rozwiązań do swojej oferty wprowadziliśmy produkty wyposażone w innowacyjne funkcje – baterie termostatyczne z opcją ustawienia stałej temperatury i ciśnienia wody oraz bezdotykowe baterie umywalkowe zapewniające najwyższy poziom higieny, wygody i oszczędności.

Produkujemy krany z drewna najwyższej jakości. Wykorzystujemy aż dwanaście, różnych gatunków! Każdy z nich jest inny. Każdy posiada inną barwę. Tak duża różnorodność stanowi gwarancję, że każdy może dobrać do swojego mieszkania dokładnie taki rodzaj drewna, który najlepiej wkomponuje się w panującą aranżację oraz indywidualne upodobania. Na specjalne zamówienie wykonujemy również baterie z innych rodzajów drewna.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W razie ewentualnych pytań – pozostajemy do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością udzielimy niezbędnych odpowiedzi oraz rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Gwarantujemy fachową pomoc oraz profesjonalne doradztwo. Zapraszamy!