Baterie umywalkowe niskie

Baterie umywalkowe niskie, które znajdziesz w ofercie Green Home Design, to produkty urzekające oryginalną formą oraz nietypowym materiałem wykonania. Każda bateria umywalkowa została stworzona z drewna. Do Ciebie należy wybór modelu, który najbardziej wpisuje się w Twój gust. Baterie umywalkowe niskie są bardzo uniwersalne – pasują do większości umywalek niezależnie od ich kształtu. Jeśli szukasz czegoś innego, przygotowaliśmy szeroki wybór baterii nablatowych oraz stojących. Wszystkie rodzaje baterii umywalkowych są niezwykle komfortowe w codziennej eksploatacji, gdyż ergonomiczny kształt baterii umywalkowych stojących lub nablatowych to gwarancja wydajności i wygody!


W ofercie proponujemy baterie nablatowe, a także warianty do montażu na ścianie. Jeśli chcesz, by w Twojej łazience królowa czarna bateria umywalkowa, przejrzyj dostępne warianty kolorystyczne. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz coś dla siebie. Każdy produkt stworzyliśmy z dbałością o detale, a także najwyższą jakość, która trwa latami. Drewniane baterie umywalkowe stojące lub nablatowe to nie tylko design w najlepszym wydaniu, ale także rozsądny wybór solidnego produktu.

Baterie umywalkowe stojące – zalety


Najważniejszą zaletą drewnianych baterii umywalkowych stojących jest uniwersalność. Pasują do wszystkich standardów w systemach instalacyjnych – są dopasowane także do wymogów nowoczesnego budownictwa. Funkcjonalne baterie umywalkowe stojące odpowiadają za mniejsze zużycie wody. Co więcej, taki model baterii umywalkowych jest bardzo prosty w konserwacji – daje się bardzo łatwo wyczyścić. W naszej ofercie znajdziesz drewniane baterie umywalkowe stojące w wielu kolorach bazowych i odcieniach pasujących do nowoczesnych aranżacji wnętrz. Naturalne materiały – w połączeniu z prostymi geometrycznymi formami – nadadzą oryginalnego charakteru pomieszczeniom.