GREEN HOME DESIGN - BATERIE Z DREWNA

Kochasz naturę?
Zaproś ją do swojego domu.

Poznaj pierwszą i jedyną na świecie kolekcję drewnianych baterii,
które mogą stać się wyjątkową ozdobą Twojej kuchni i łazienki.

Poznaj nasze produkty

 

Nowoczesne baterie łazienkowe – Green Home Design

Green Home Design z Krakowa to producent designerskich baterii łazienkowych. Wychodzimy z założenia, że wyposażenie łazienki wcale nie musi być nudne i ograniczać się do asortymentu dostępnego w popularnych sklepach. Przygotowaliśmy szeroki wybór zupełnie nietypowych baterii łazienkowych. Wykonujemy je z drewna, dlatego kupując taki produkt, masz gwarancję, że wprowadzisz do swojego wnętrza styl w najlepszym wydaniu, który nikogo nie pozostawi obojętnym.

Nowoczesne baterie łazienkowe z drewna to odpowiedź na oczekiwania osób, które chcą zadbać o każdy detal swojego wnętrza, nie wyłączając łazienki. Przygotowaliśmy szeroką ofertę wzorów i kolorów drewna, z których są tworzone baterie łazienkowe. Chcemy dać klientom szeroki wybór, tak aby każdy mógł wybrać produkt, który po prostu mu się podoba, bez ponoszenia kompromisów. Jeśli marzy Ci się czarna bateria łazienkowa, nie ma problemu, wśród gatunków drewna, których używamy do produkcji, wybierzesz idealny model.

Designerskie baterie łazienkowe – dobry styl Twojego wnętrza

Nasze baterie łazienkowe są nie tylko wyjątkowe ze względu na swój oryginalny styl. Są to również produkty najwyższej jakości, które występują w wielu różnych wariantach. Zdajemy sobie sprawę z różnorodności potrzeb klientów. Przygotowaliśmy dla nich baterie wolnostojące do wanny, czarne baterie łazienkowe do umywalek i wiele innych pięknych w formie i solidnych w konstrukcji produktów. Każda bateria, która powstaje w Green Home Design jest projektowana z myślą o wygodzie jej użytkowania, a także z dbałością o najwyższą jakość każdego elementu.

Baterie łazienkowe z drewna to nowy trend, który już zyskał uznanie wśród miłośników naturalnych dodatków do wnętrza. Jeśli Ty także chcesz mieć w swojej łazience coś wyjątkowego, poznaj ofertę i zobacz warianty nowoczesnych baterii łazienkowych, które odmienią Twoją łazienkę.