Remontujesz łazienkę? Zainwestuj w efektowne baterie!

remont łazienki
  • Łazienka w drewnie. Na rynku od lat dostępne są drewniane wanny i zlewy. Podobnie często spotykane są ściany czy podłogi ozdobione deskami. Jeżeli chcesz utrzymać jednolity wystrój w tym klimacie, możesz zastąpić chłodną, metalową baterię łazienkową którymś z naszych projektów, komponując ją tym samym z innymi elementami wystroju i armatury.

  • Szczegół tworzący klimat. Baterie drewniane prezentują się równie dobrze w otoczeniu innych materiałów. Szczególnie w kompozycjach kontrastowych. Połączenie modnego betonu lub ciemnych płytek z delikatnym drewnianym akcentem zdecydowanie ociepli wnętrze. Drewniane baterie znakomicie prezentują się też na tle jasnych ścian lub w towarzystwie klasycznej ceramiki. Nowoczesny minimalizm podnosi walory estetyczne pomieszczenia, więc na pewno jeszcze długo nie wyjdzie z mody.

  • Drewno i kamień. Rozwiązania ekologiczne również cieszą się rosnącą popularnością, dlatego polecamy też takie połączenie. Kamienna umywalka w towarzystwie drewnianej baterii z pewnością przyciąga uwagę. Podobnie jak beton, kamień daje wrażenie chłodu. Warto go trochę ocieplić. Drewno sprawdza się w tej roli idealnie.

  • Inne materiały. Projektanci często eksperymentują z nowymi materiałami naturalnymi i syntetycznymi. Niespotykanym charakterem cechuje się na przykład granit. Umywalka z tego materiału będzie się świetnie prezentował z drobnym drewnianym urozmaiceniem. Elementy armatury można również wytwarzać z krzemu, akrylu i żywic akrylowych. Intrygująco wyglądają także produkty ze szkła, szczególnie przezroczystego. Warto sprawdzić, jak wyglądałyby wzbogacone o baterie drewniane.

 

Poza bateriami łazienkowymi posiadamy w ofercie również rozwiązania do kuchni. Są nie tylko wyjątkowe pod kątem wizualnym, ale także bardzo wytrzymałe i praktyczne.

 

Wróć