Kran drewniany czy klasyczny

Kran drewniany czy klasyczny

Zastanawiasz się nad zakupem nowej baterii łazienkowej do umywalki? Szukasz oryginalnego i jednocześnie sprawdzonego rozwiązania? Sprawdź porównanie drewnianych oraz klasycznych kranów. Który z nich wybierzesz do swojej łazienki?

 

Drewniane a klasyczne krany

 

Choć trendy aranżacyjne zmieniają się bardzo często, to niezmiennie na rynku można znaleźć klasyczne krany wykonane ze stali. Alternatywą dla tych standardowych elementów armatury łazienkowej stały się drewniane krany. To narzędzia o prostej strukturze z mosiądzu pokrytej naturalnym drewnem. Jakość materiałów wpływa na solidność, wytrzymałość oraz piękny wygląd tych elementów armatury łazienkowej. Takie krany świetnie prezentują się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach. Pasują do ceramicznych, szklanych, a nawet metalowych umywalek. W ofercie Green Home Design znajdują się nie tylko baterie umywalkowe, ale również prysznicowe, wannowe i bidetowe. Każdy ma szerokie możliwości wyboru kranu, który najbardziej mu odpowiada.

 

Którą baterię łazienkową wybrać?

 

Jeśli chcesz wprowadzić do swoich wnętrz oryginalne dekoracje, postaw na drewniane baterie łazienkowe. Ten pomysł z pewnością spodoba się nie tylko Tobie, ale również wszystkim domownikom i gościom. Jeżeli cenisz wysoką jakość wykonania takich elementów, ich odporność na działanie wilgoci i, przede wszystkim, piękne wzornictwo oraz kolory - wybierz nasze drewniane baterie łazienkowe. To skuteczny sposób na designerską łazienkę, która oprócz walorów estetycznych zachowa wszystkie funkcje. Co więcej, ta armatura z pewnością jest ponadczasowa, dlatego będzie świetnie się prezentować nawet za kilkadziesiąt lat.

 

Wróć