Drewniana i dekoracyjna bateria łazienkowa - zalety

Bateria drewniana - obraz

Projektanci coraz częściej poszukują nowych rozwiązań, by ożywić lub ocieplić wnętrze łazienki. Największą popularnością cieszą się minimalistyczne i estetyczne sposoby na aranżację. W ten trend idealnie wpisują się proponowane przez nas drewniane baterie łazienkowe.

 

Dlaczego warto wybrać dekoracyjną baterię?

Jako jedyna firma na świecie oferujemy drewniane baterie łazienkowe. Znakomicie ocieplają one klimat pomieszczenia dzięki kojącym właściwościom drewna. Nie są też tak wyraziste, jak wanny czy blaty, które można spotkać w wariancie drewnianym. Dlatego bateria z drewna nie muszą dominować w wystroju pomieszczenia, mogą go tylko subtelnie podkreślać. Jeśli jednak pozostałe elementy łazienki będą utrzymane w jednolitej stylistyce i stonowanych kolorach, dekoracyjna bateria łazienkowa może stać się interesującym akcentem ożywiającym przestrzeń. W nowoczesnych projektach doskonale będzie komponowała się z ceramiką, kamieniem czy metalem, ocieplając chłodne dotychczas wnętrze. Taka bateria łazience doda nutkę luksusowego designu.

 

Co wyróżnia nasze baterie łazienkowe?

Poza walorami estetycznymi najważniejszą zaletą produktów jest fakt, że baterie drewniane wytwarzamy ręcznie. W naszym przypadku hasło „wyprodukowane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów” nie jest tylko pustym frazesem. W procesie produkcji dobieramy odpowiednie materiały do każdego projektu, aby zachować odpowiedni odcień drewna i jednolity kierunek słojów. Dzięki specjalnej obróbce i długotrwałemu procesowi suszenia drewniane baterie są najwyższej jakości i służą przez długie lata. Pomimo tego, że mamy w ofercie wiele modeli i rodzajów drewna, tworzymy również na zamówienie.

 

Materiały, z jakich korzystamy, to przede wszystkim:

  • dąb europejski,
  • orzech amerykański,
  • mahoń afrykański,
  • dąb bagienny,
  • palisander i wiele innych.

 

Często drobny element może zaważyć na estetyce całości. Bateria z drewna, chociaż niewielka, może odmienić wygląd całej łazienki. Nawet najprostszy projekt nabierze dzięki niej niezwykłego charakteru.

Wróć