zmień
Drewno*

Umywalkowa bezdotykowa
Dąb europejski UB01

2.200,00 PLN

Bateria umywalkowa bezdotykowa

Baterie bezdotykowe to niemal stały element wyposażenia publicznych toalet. Obecnie, coraz częściej wykorzystywane są również w prywatnych domach i mieszkaniach. Drewniana, bezdotykowa bateria umywalkowa naszej produkcji to propozycja dla tych z Państwa, którzy cenią sobie wysoką jakość, elegancję oraz funkcjonalność. Automatyczne włączanie i wyłączanie dopływu to nie tylko komfort, ale także mniejsze zużycie i oszczędność wody, dłuższa żywotność armatury oraz utrzymanie najwyższego poziomu higieny.

Jak działa bateria bezdotykowa?

Bateria bezdotykowa posiada wbudowaną fotokomórkę. W momencie podłożenia pod kran dłoni wyczuwa ona ruch i uaktywnia się, automatycznie uruchamiając baterię. Kiedy dłonie zostaną oddalone od czujnika, w ciągu kilku chwil dopływ wody zostanie odcięty. Oferowane przez nas drewniane baterie bezdotykowe posiadają sterowniki pod umywalką, umożliwiające zaprogramowanie temperatury wody według indywidualnych upodobań.

Barwa od jasnobrązowej do żółto-brązowej. Najbardziej klasyczny i jednocześnie najczęściej stosowany w Europie. Dąb ceniony jest za piękny wygląd słoi i dyskretny, rustykalny charakter.

Elektroniczna bateria umywalkowa stojąca, sterowana fotokomórką, z ręcznym mieszaczem wody zimnej i gorącej pod umywalką.
Podłączenie do instalacji wody poprzez dwa elastyczne przyłącza w oplocie stalowym z końcówką 3/8".
Zasilanie standardowymi alkalicznymi bateriami 4 x 1,5V.


  • Trwałość drewnianej powłoki, jej wysoka odporność na wilgoć, czynniki chemiczne i mechaniczne została potwierdzona specjalistycznymi testami.
  • Neoperl Cascade SLC aerator zapewnia oszczędność 50% zużycia wody.
  • Łatwa pielęgnacja.

Darmowa wysyłka

5 lat gwarancji

Podana cena zawiera wszystkie koszty

product-detail-claim
2.200,00 PLN
Inne w kolorze Dąb europejski:

Wróć