ICFF NEW YORK 2018

IMM Cologne 2018

Dzień Dobry TVN

Mocna strona marki: Drewniana bateria - ozdoba łazienki i gwiazda ekranu!Jesteś tutaj:strona główna wiadomości magazyn "magnetyzm formy" mocna strona marki: drewniana bateria - ozdoba łazienki i gwiazda ekranu!

Rozmowa z Anią Piotrowską i Rafałem Kaminiarzem, właścicielami firmy Green Home Design, twórcami pierwszych na świecie drewnianych baterii.

Czytaj więcej...

Co powiecie na drewno w łazience? Nam się bardzo podoba, ale trzeba uważać, żeby nie przesadzić. Widzieliśmy już drewniane wanny, umywalki więc może coś mniej „nachalnego” ale dodającego charakteru naszej łazience? Musicie koniecznie zobaczyć produkt tej nowej, polskiej marki Green Home Design.

Czytaj więcej...

Bateria łazienkowa to trudny temat dla projektanta. Musi nie tylko efektownie wyglądać i być funkcjonalna, ale także odporna na niszczące działanie wody. Anna Piotrowska i Rafał Kaminiarz z Green Home Design postanowili podjąć się tego trudnego zadania. A na dodatek postawili na drewno.

Czytaj więcej...

Kochani, od kilku tygodni przewija się temat luksusowych wnętrz. Co sprawie, że wnętrze jest luksusowe a nawet co więcej, co powoduje, że czujemy się w nim luksusowo. Parafrazując trendwatcherkę Christina Wiklund czy Dagmarę Jakubczak, blogerkę i projektantkę, wnętrze luksusowe definiują detale.

Czytaj więcej...

Panie i panowie, po raz pierwszy, tylko dla was i tylko na ewaiwnetrze.pl - mam zaszczyt przedstawić wam niezwykłe, nowe produkty polskiej marki Green Home Design. Są to baterie z drewna. Piękne, funkcjonalne, niepowtarzalne. Ciepłe i miłe w dotyku (sprawdziłam osobiście!) Podobają się każdemu, kto je zobaczy.

Czytaj więcej...

Baterie z ręcznie wykonaną obudową z drewna dębowego najwyższej jakości. Delikatnie zaznaczone słoje charakteryzują się niepowtarzalnym wzorem, dzięki czemu każda z baterii jest unikatem. Drewno poddane jest specjalnej obróbce oraz impregnacji, co gwarantuje niespotykaną trwałość i odporność na wilgoć.

Green Home Design, a company from Poland, is the first and only producer of wooden bathroom faucets in the whole world…

Czytaj więcej...

Created using carefully selected, high-quality materials, the luxury wooden faucets from Green Home Design harness all the breathtaking aesthetic of the woodlands, but with a sleek functionality that will mold elegantly and effortlessly into the modern home.

Czytaj więcej...